32 630 66 00 ul. Ignacego Paderewskiego 63, 40-283 Katowice Medycyna podróży
Witamy w Hygge Esthetic - gabinecie medycyny estetycznej, gdzie piękno, harmonia i relaks spotykają się z profesjonalizmem i innowacją. Hygge Esthetic to miejsce, w którym przenikają się elementy filozofii hygge i medycyny, zapewniając niezapomniane doznania podczas każdej wizyty.

Poczuj się jak w domu, w naszej dyskretnej poczekalni, oddzielonej od pozostałej części poradni. W komfortowej przestrzeni, przygotowanej z myślą o Twoim spokoju, możesz się zrelaksować przed zabiegiem. W Hygge Esthetic promujemy naturalne piękno oraz zdrowie Twojej skóry. Nasza propozycja kierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy pragną poprawić wygląd swojej skóry, odmłodzić się oraz zatroszczyć o siebie w holistyczny sposób. Niezależnie od wieku i potrzeb, nasze zabiegi dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta, zapewniając kompleksowe i profesjonalne podejście.

Bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas priorytetem. Dlatego w Hygge Esthetic zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej. Współpracujemy z najlepszymi firmami, które oferują sprawdzone preparaty o najwyższej jakości.

W naszym gabinecie znajdziesz także ekspozycję stosowanych preparatów oraz próbki wyjątkowych kosmetyków. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem

Współpracujemy z

Hygge współpraca
 
 

Lekarze Medycyny Estetycznej i Kosmetolodzy
 


Lek. Beata Włodarczyk


Mgr Wioletta Szulc


Lek. dent. Natalia Piotrowska

 


Lek. Ewelina Krupa

Wasze opinie

 
 


TOKSYNA BOTULINOWA 


Leczenie bruksizmu

Leczenie nadpotliwości

Mezobotox

LIP FLIP 

Wypełnianie zmarszczek


 
 


KWAS HIALURONOWY


Modelowanie ust

Rewitalizacja ust

Wolumetria twarzy

Wypełnianie zmarszczek

Hialuronidoza

 
 
 
NICI PDO REWITALIZUJĄCE SKÓRĘ


Mono - Screw

Tornado PDO

Nici liftingujące 

Nici Cavern-fill / Multi-fill

Nici Eye-line Screw


 
 

BIOSTYMULATORY TKANKOWE - REWITALIZACJA SKÓRY


Polinukleotyd

Hydroksypatyd wapnia

Kwas polimlekowy

 
 
 


MEZOTERAPIA IGŁOWA


Mezoterapia - cellboster shapetornado pdo

Mezoterapia - neauvia hydro deluxe nici 


 
 

MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY -TERAPIA ŁYSIENIA


RRS XL Hair

PRP - osocze bogatopłytkowe na włosy

Plasma Complex na włosy

Cellboster Hair

Shape Up™ Hit™ by Galderma

 
 
 


OSOCZE / FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA


PLASMA COMPLEX - wypełnienie + stymulacja

 
Hygge leaf Hygge leaf
Hygge leaf Hygge leaf Hygge
Hygge Clinic to miejsce oferujące kompleksową opiekę zdrowotną w duchu filozofii hygge i koncepcji opieki zdrowotnej opartej na wartościach. Łączymy innowacyjne podejście do opieki medycznej z przyjaznym i spokojnym  środowiskiem.

Dla zespołu Hygge Clinic  pacjent jest najważniejszy. Dokładamy wszelki starań, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Każdego traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Personel Hygge Clinic to doświadczeni lekarze, pielęgniarki i terapeuci, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę medyczną. Kierują się holistycznym podejściem do pacjenta i problemu z jakim się zgłasza.

Nasz zespół