32 630 66 00 ul. Ignacego Paderewskiego 63, 40-283 Katowice Medycyna podróży
Hygge Clinic znajduje się w Katowicach w budynku przy ulicy Ignacego Paderewskiego 63. Lokal został poddany kapitalnemu remontowi w 2023 r., przystosowany dla potrzeb prowadzenia poradni i uczyniony przyjaznym dla osób niepełnosprawnych - został wyposażony w podjazdy odpowiednie dla wózków, windę oraz przestronne toalety dla pacjentów. Wnętrza Hygge
Clinic zostały starannie zaprojektowane. Pomieszczenia są jasne, przestronne i urządzone w stylu skandynawskim. Wprowadza to spokojną atmosferę, pozwalającą na skupienie się na kontakcie z personelem medycznym 

W ramach części dedykowanej dzieciom - Hygge Kids, znajdują się dwa pomieszczenia do przewijania i karmienia wyposażone w przewijaki, artykuły higieniczne, fotele do karmienia, zabawki dla dzieci.
W pomieszczeniach dostępne są różne źródła światła umożliwiające wybór jego natężenia. 
Gabinety, w których przyjmowane są dzieci są wyposażone w oświetlenie z możliwością regulacji natężenia światła tak by dzieci czuły się bezpiecznie i wygodnie. Może to być istotne np. dla dzieci ze schorzeniami ze spektrum autyzmu. Zaprojektowano strefy, w których dzieci mogą się bezpiecznie bawić. W toaletach znajdują się udogodnienia, takie jak podnóżki i nakładki na sedes. Dzięki nim dzieci mogą wygodniej korzystać z toalet. 

Rejestracja i umówienie wizyty jest możliwe na miejscu, telefonicznie oraz przez internet. W poradni działa system kolejkowy kierujący pacjentów do odpowiednich gabinetów. W poczekalniach umieszczone są wyświetlacze, które wskazują numer pacjenta, który powinien udać się do konkretnego gabinetu. Wywołanie do gabinetu odbywa się przez czytelny i jednoznaczny komunikat wizualny i dźwiękowy. Wszystkie gabinety są zabezpieczone elektrozamkiem, który uniemożliwia wejście do gabinetu bez wywołania. Zapewnia to pacjentowi optymalny poziom prywatności i intymności, bez ryzyka zakłócenia wizyty przez inne osoby.

Poradnia przystosowana jest dla osób z trudnościami w poruszaniu się (np. poruszanie się o kulach, o lasce, na wózku inwalidzkim) oraz rodziców z dziećmi w wózkach. Posiada podjazd przed wejściem głównym, windę umożliwiającą dotarcie na wyższą kondygnację oraz odpowiednio dostosowane toalety. Wyraźne oznakowanie w poradni pozwala na dotarcia do konkretnego gabinetu bez trudu. 

W poczekalniach są dostępne gniazda elektryczne oraz USB, co umożliwia ładowanie telefonów i tabletów. Na piętrze zorganizowano specjalną przestrzeń co-workingową, która zapewnia wygodne warunki pracy na laptopie lub tablecie dla osób oczekujących. W poczekalniach dla pacjentów znajdują się dystrybutory z wodą, a w niektórych miejscach można również dostać kawę lub herbatę. Wszystkie gabinety jak i poczekalnie są klimatyzowane.


W sąsiedztwie poradni Hygge Clinic znajduje się parking

Dojazd do poradni Hygge Clinic (również w godzinach szczytu) jest możliwy z:
  • Autostrady A4 od strony Wrocławia - ok 5 min przez Centrum Handlowe Trzy Stawy
  • Autostrada A4 od strony Krakowa - ok 3 min. zjazd przy stacji BP in restauracji McDonalds
  • DK86 od strony Tych jak i Sosnowca - przez autostradę A4 kierunek na Wrocław
  • DK79 przez DK 86 jak i przez ul. J. Dudy-Gracza i ul. K. Damrota

Hygge leaf Hygge leaf
Hygge leaf Hygge leaf Hygge
Hygge Clinic to miejsce oferujące kompleksową opiekę zdrowotną w duchu filozofii hygge i koncepcji opieki zdrowotnej opartej na wartościach. Łączymy innowacyjne podejście do opieki medycznej z przyjaznym i spokojnym  środowiskiem.

Dla zespołu Hygge Clinic  pacjent jest najważniejszy. Dokładamy wszelki starań, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Każdego traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Personel Hygge Clinic to doświadczeni lekarze, pielęgniarki i terapeuci, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę medyczną. Kierują się holistycznym podejściem do pacjenta i problemu z jakim się zgłasza.

Nasz zespół