32 630 66 00 ul. Ignacego Paderewskiego 63, 40-283 Katowice Medycyna podróży
24 Maja 2024

Bezpłatne warsztaty psychologiczne z okazji Dnia Mamy

Bezpłatne warsztaty psychologiczne z okazji Dnia Mamy


Z okazji Dnia Mamy Hygge Clinic zaprasza przyszłe Mamy oraz młode Mamy na bezpłatne warsztaty psychologiczne, które pomogą Wam zrozumieć i poradzić sobie z wyzwaniami, jakie mogą pojawić się podczas ciąży, porodu oraz w pierwszych miesiącach macierzyństwa.

Dowiedz się, jak radzić sobie ze stresem i samotnością w okresie ciąży, podczas porodu oraz po narodzinach. Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości i zbudować bliskość oraz relację z dzieckiem w pierwszych miesiącach życia? Nauczymy Cię, jak poradzić sobie z depresją poporodową i nasilonymi objawami tzw. baby blues. Omówimy także problemy rodzicielskie związane z pogodzeniem opieki nad starszymi dziećmi i niemowlęcia.

Będziesz Mamą / jesteś Mamą ale jesteś też kobietą - pamiętaj! 

Zajęcia prowadzone przez psychologa mgr Weronikę Tryba.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy oraz szczegółowe informacje:
tel. 32 630 66 00 lub mailowo: [email protected] 

Zapraszamy w dniu 27 maja 2024 (poniedziałek) o godzinie 16:00!

 

 


« powrót
Hygge leaf Hygge leaf
Hygge leaf Hygge leaf Hygge
Hygge Clinic to miejsce oferujące kompleksową opiekę zdrowotną w duchu filozofii hygge i koncepcji opieki zdrowotnej opartej na wartościach. Łączymy innowacyjne podejście do opieki medycznej z przyjaznym i spokojnym  środowiskiem.

Dla zespołu Hygge Clinic  pacjent jest najważniejszy. Dokładamy wszelki starań, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Każdego traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Personel Hygge Clinic to doświadczeni lekarze, pielęgniarki i terapeuci, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę medyczną. Kierują się holistycznym podejściem do pacjenta i problemu z jakim się zgłasza.

Nasz zespół