32 630 66 00 ul. Ignacego Paderewskiego 63, 40-283 Katowice Medycyna podróży
W Hygge Clinic w sposób prosty i przejrzysty sformułowaliśmy misję, wizję i wartości, którymi się kierujemy.

Chcemy jasno komunikować cel i kierunek, w którym podążamy. Chcemy aby nasi pacjenci i pracownicy wiedzieli co robimy i dokąd chcemy dojść, co jest dla nas ważne i na czym się skupiamy - jakie mamy priorytety.

Misja

Nasza poradnia skupia się na zapewnieniu pacjentom kompleksowej opieki zdrowotnej opartej na wysokiej jakości usługach i personalizacji procesu diagnostyczno-leczniczego. Stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia, zwracając uwagę na dobre samopoczucie i równowagę emocjonalną, ponieważ wierzymy, że te czynniki są również ważne.
Naszym celem jest poprawa jakości życia pacjentów poprzez leczenie chorób, profilaktykę oraz edukację zdrowotną w spokojnym, przyjaznym środowisku, w którym pacjenci mogą poczuć się bezpiecznie i komfortowo.


Wizja

Nasza wizja to stworzenie poradni, która stanie się miejscem, gdzie pacjenci będą chętnie wracać nie tylko z powodu najwyższej jakości usług medycznych, ale również ze względu na przyjazną atmosferę i nowoczesne podejście. Chcemy, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie oraz aby byli zadowoleni z naszych usług. Dążymy do tego, aby nasza poradnia była postrzegana jako miejsce godne zaufania, w którym zawsze panuje spokojna atmosfera, a personel jest przyjazny i kompetentny. Pragniemy, aby nasze podejście do diagnostyki i leczenia chorób, oparte na równowadze emocjonalnej i dobrej jakości życia, pomagało naszym pacjentom osiągnąć pełnię dobrostanu fizycznego i psychicznego. 
Wartości

1. Podejście holistyczne - uważamy, że zdrowie to nie tylko brak choroby, ale również równowaga emocjonalna i dobre samopoczucie. Stawiamy na podejście całościowe - holistyczne, dlatego staramy się patrzeć na każdego pacjenta indywidualnie  nie skupiając się wyłącznie na objawach chorobowych, ale także na stylu życia i czynnikach społecznych. Promujemy zachowania prozdrowotne i edukujemy pacjentów na temat profilaktyki chorób, aby uniknąć choroby w przyszłości i jak najdłużej cieszyć się pełnią życia.

2. Pasja i zaangażowanie - pracujemy z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić najlepszą opiekę naszym pacjentom. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i rozwiązania, aby stale udoskonalać jakość naszych usług, zgodnie z filozofią hygge. 

3. Kompetencja - dążymy do zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijamy umiejętności i staramy się stosować najnowsze metody leczenia.

4. Autonomia pacjenta - szanujemy autonomię pacjentów i ich decyzje dotyczące leczenia. Staramy się wyjaśnić pacjentom różne opcje leczenia, pomóc im podjąć decyzję i zrozumieć jej konsekwencje. Chcemy umożliwić pacjentom zdobycie wiedzy potrzebnej do świadomego zarządzania swoim zdrowiem. Dążymy do tego by pacjenci czuli się zaangażowani w swoje leczenie i współdecydowali w sprawach dotyczących ich zdrowia.

5. Szacunek i empatia
- nasza poradnia jest wolna od uprzedzeń i dyskryminacji. Szanujemy pacjentów i naszych pracowników, ich prywatność, czas i godność. Zawsze staramy się pacjentów traktować ze zrozumieniem i empatią. Chcemy, aby nasi pacjenci czuli się mile widziani i dobrze traktowani w naszej poradni. Poszanowanie prywatności jest dla nas niezwykle ważne. 

6. Komfort - dbamy o komfort pacjentów i personelu medycznego, zapewniając przyjazne i relaksujące środowisko pracy i leczenia. Dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się bezpiecznie i pewnie, wiedząc, że ich prywatność jest dla nas priorytetem.

7. Uczciwość i etyka - uczciwość jest dla nas wartością nadrzędną. Zawsze działamy zgodnie z etyką zawodową. Nasi pacjenci mogą być pewni, że jesteśmy dla nich najlepszymi doradcami w sprawach zdrowia. 
 
Hygge leaf Hygge leaf
Hygge leaf Hygge leaf Hygge
Hygge Clinic to miejsce oferujące kompleksową opiekę zdrowotną w duchu filozofii hygge i koncepcji opieki zdrowotnej opartej na wartościach. Łączymy innowacyjne podejście do opieki medycznej z przyjaznym i spokojnym  środowiskiem.

Dla zespołu Hygge Clinic  pacjent jest najważniejszy. Dokładamy wszelki starań, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Każdego traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Personel Hygge Clinic to doświadczeni lekarze, pielęgniarki i terapeuci, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę medyczną. Kierują się holistycznym podejściem do pacjenta i problemu z jakim się zgłasza.

Nasz zespół