32 630 66 00 ul. Ignacego Paderewskiego 63, 40-283 Katowice Medycyna podróży

Planujesz zabieg / leczenie?

Szanowny Pacjencie,

chcemy poinformować, że w naszej placówce mogą Państwo uniknąć jednorazowego obciążenia finansowego dzięki MediRatom lub programowi MediPay, bez użycia karty lub gotówki i spłacane do 30 dni bez pobierania prowizji, lub spłacane w systemie ratalnym. Do transakcji wystarczy smartfon i dowód osobisty. 
 

Proponujemy 2 wygodne sposoby opłacenia kosztów zabiegu / leczenia w niskich ratach.

  • Od 100 zł do 5 tys. zł – po wizycie, na zasadzie „kupuję teraz, płacę później”
  • Od 500 zł do 30 tys. zł po kwalifikacji telefonicznej z potwierdzeniem zdolności kredytowej (trwa ok. 4 minut): 22 266 83 70.

Instytucją finansującą jest LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o) Więcej: www.mediraty.pl

 
 
Hygge leaf Hygge leaf
Hygge leaf Hygge leaf Hygge
Hygge Clinic to miejsce oferujące kompleksową opiekę zdrowotną w duchu filozofii hygge i koncepcji opieki zdrowotnej opartej na wartościach. Łączymy innowacyjne podejście do opieki medycznej z przyjaznym i spokojnym  środowiskiem.

Dla zespołu Hygge Clinic  pacjent jest najważniejszy. Dokładamy wszelki starań, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Każdego traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Personel Hygge Clinic to doświadczeni lekarze, pielęgniarki i terapeuci, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę medyczną. Kierują się holistycznym podejściem do pacjenta i problemu z jakim się zgłasza.

Nasz zespół