32 630 66 00 ul. Ignacego Paderewskiego 63, 40-283 Katowice Medycyna podróży
Punkt Pobrań w Hygge Clinic

W Hygge Clinic oferujemy możliwość wykonania kompleksowych badań laboratoryjnych wykorzystywanych w diagnostyce wielospecjalistycznej. Zapewniamy podstawowe i rozszerzone badania krwi, moczu, kału, bakteriologiczne, wirusologiczne, alergologiczne, immunologiczne, hormonalne, genetyczne i wiele innych.

W punkcie pobrań Hygge Clinic pracuje wyspecjalizowany zespół doświadczonych pielęgniarek, zapewniając profesjonalne i sprawnie przeprowadzone pobranie materiału do badań oraz odbiór wyników. 

Zlokalizowany w naszej przychodni punkt pobrań umożliwia pacjentom wykonywanie badań w każdy wtorek, czwartek i piątek od godziny 7:45 do 12:00. Wyniki można odebrać online lub bezpośrednio w placówce. Wyniki badań są dostępne jeszcze tego samego dnia. Dla wygody i komfortu naszych pacjentów udostępniamy panel do sprawdzania e-wyników laboratoryjnych KLIKNIJ TUTAJ

Personel Hygge Clinic, posiadający specjalistyczne doświadczenie w pracy z dziećmi, tworzy przyjazną atmosferę, dbając o komfort najmłodszych pacjentów podczas pobierania materiału do badań.

Badania laboratoryjne można wykonać:


 
  • nieodpłatnie w ramach programów profilaktycznych (profilaktyka 40+ oraz Chorób Układu Krążenia)


 
 

W odróżnieniu od innych punktów pobrań nie obciążamy pacjentów opłatą za pobranie materiału (krwi, wymazów, których pobranie nie jest wymagane przez lekarza).

Obok prezentujemy cenniki usług
Punktu Pobrań. Pierwszy to cennik standardowy, natomiast drugi jest kierowany do stałych klientów (osoby posiadające złożoną deklarację wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w Hygge Clinic lub co najmniej dwa razy korzystały z usług naszych gabinetów specjalistycznych). Dla stałych klientów przygotowaliśmy także oferty pakietów badań laboratoryjnych. Szczegóły dostępne w rejestracji lub klikając  TUTAJ. Jeśli jakieś z badań nie znajduje się w cenniku dla stałych klientów to obowiązuje cena z cennika standardowego. 

Aby umówić wizytę do Punktu Pobrań, pacjenci mogą skorzystać z zapisów online przez naszą stronę Internetową, dzwoniąc pod numer 32 630 66 00 lub odwiedzając recepcję Hygge Clinic.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Stan na dzień: 20.02.2024 - celem potwierdzenia cen prosimy o kontakt z rejestracją. 


 
Hygge leaf Hygge leaf
Hygge leaf Hygge leaf Hygge
Hygge Clinic to miejsce oferujące kompleksową opiekę zdrowotną w duchu filozofii hygge i koncepcji opieki zdrowotnej opartej na wartościach. Łączymy innowacyjne podejście do opieki medycznej z przyjaznym i spokojnym  środowiskiem.

Dla zespołu Hygge Clinic  pacjent jest najważniejszy. Dokładamy wszelki starań, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Każdego traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Personel Hygge Clinic to doświadczeni lekarze, pielęgniarki i terapeuci, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę medyczną. Kierują się holistycznym podejściem do pacjenta i problemu z jakim się zgłasza.

Nasz zespół