32 630 66 00 ul. Ignacego Paderewskiego 63, 40-283 Katowice Medycyna podróży

Bezpłatne warsztaty psychologiczne z okazji Dnia Mamy

24
Maja
2024

Bezpłatne warsztaty psychologiczne z okazji Dnia Mamy Z okazji Dnia Mamy Hygge Clinic zaprasza przyszłe Mamy oraz młode Mamy na bezpłatne warsztaty psychologiczne, które pomogą Wam zrozumieć i..

Hygge Clinic w Krajowej Sieci Ośrodków Medycyny Podróży

24
Kwietnia
2024

W dniu 12.04.2024 uchwałą Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży nastąpiło przyjęcie deklaracji przystąpienia Punktu Szczpień Medycyny Podróży Hygge Clinic do..

Szczepienie przeciw Krztuścowi

02
Kwietnia
2024

Szczepienie przeciw krztuścowi Krztusiec, zwany także kokluszem, to ciężka choroba zakaźna układu oddechowego, szczególnie niebezpieczna dla niemowląt i małych dzieci, a nawet prowadząca do śmierci...

Medycyna Podróży

25
Marca
2024

Nowość w Hygge Clinic! Medycyna Podróży!  Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy ofertę naszej przychodni o usługi związane z Medycyną..

Profilaktyka 40 plus

19
Grudnia
2023

Profilaktyka 40 PLUS to program bezpłatnych badań profilaktycznych dla wszystkich Polaków i Polek powyżej 40. roku życia. Celem programu jest zwiększenie liczby osób wykonujących takie badania,..

Hygge leaf Hygge leaf
Hygge leaf Hygge leaf Hygge
Hygge Clinic to miejsce oferujące kompleksową opiekę zdrowotną w duchu filozofii hygge i koncepcji opieki zdrowotnej opartej na wartościach. Łączymy innowacyjne podejście do opieki medycznej z przyjaznym i spokojnym  środowiskiem.

Dla zespołu Hygge Clinic  pacjent jest najważniejszy. Dokładamy wszelki starań, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Każdego traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Personel Hygge Clinic to doświadczeni lekarze, pielęgniarki i terapeuci, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę medyczną. Kierują się holistycznym podejściem do pacjenta i problemu z jakim się zgłasza.

Nasz zespół