32 630 66 00 ul. Ignacego Paderewskiego 63, 40-283 Katowice Medycyna podróży
24 Kwietnia 2024

Hygge Clinic w Krajowej Sieci Ośrodków Medycyny PodróżyW dniu 12.04.2024
uchwałą Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży nastąpiło przyjęcie deklaracji przystąpienia Punktu Szczpień Medycyny Podróży Hygge Clinic do Krajowej Sieci Ośrodków Medycyny Podróży (KSOMP).

 
Głównym celem funkcjonowania Krajowej Sieci Ośrodków Medycyny Podróży jest rozwijanie wiedzy na temat zagrożeń zdrowotnych oraz działań profilaktycznych realizowanych przed, w trakcie oraz po powrocie z podróży do krajów i regionów charakteryzujących się uciążliwymi warunkami klimatycznymi i niskimi standardami sanitarnymi.


« powrót
Hygge leaf Hygge leaf
Hygge leaf Hygge leaf Hygge
Hygge Clinic to miejsce oferujące kompleksową opiekę zdrowotną w duchu filozofii hygge i koncepcji opieki zdrowotnej opartej na wartościach. Łączymy innowacyjne podejście do opieki medycznej z przyjaznym i spokojnym  środowiskiem.

Dla zespołu Hygge Clinic  pacjent jest najważniejszy. Dokładamy wszelki starań, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Każdego traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Personel Hygge Clinic to doświadczeni lekarze, pielęgniarki i terapeuci, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę medyczną. Kierują się holistycznym podejściem do pacjenta i problemu z jakim się zgłasza.

Nasz zespół