32 630 66 00 ul. Ignacego Paderewskiego 63, 40-283 Katowice Medycyna podróży
25 Marca 2024

Medycyna Podróży


Nowość w Hygge Clinic! Medycyna Podróży! 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy ofertę naszej przychodni o usługi związane z Medycyną Podróży!

Teraz, przy planowaniu egzotycznych podróży, możecie Państwo liczyć na wsparcie naszych specjalistów. Nasze usługi obejmują konsultacje oraz szczepienia, przeprowadzane przez doświadczony zespół medyczny. Na wizycie otrzymacie Państwo nie tylko informacje na temat szczepień lecz także pomoc w ustaleniu składu apteczki podróżnej, praktyczne wskazówki dotyczące profilaktyki przeciwmalarycznej, w razie potrzeby zaświadczenie o stosowanych lekach w chorobach przewlekłych. Naszym celem jest zapobieganie problemom abyście mogli spokojnie wypoczywać!

Warto zainteresować się szczepieniami już od 4 do 6 tygodni przed planowanym wyjazdem. Nawet jeśli termin podróży zbliża się, prosimy o kontakt, a nasi lekarze doradzą Państwu najlepsze rozwiązania.

W Hygge Clinic dbamy nie tylko o leczenie, lecz także o profilaktykę i edukację. Naszym celem jest propagowanie świadomej profilaktyki w podróży, aby Państwa przygody były nie tylko ekscytujące, ale także bezpieczne!

Nasze usługi obejmują:

  • Konsultacje lekarskie przed podróżą
  • Kwalifikacje do szczepień
  • Szczepienia przeciwko chorobom tropikalnym i powszechnym
  • Ustalanie składu apteczek podróżnych
  • Profilaktykę przeciwmalaryczną
  • Wydawanie zaświadczeń o stosowanych lekach (także w języku angielskim)
  • Pakiety szczepień
  • Do wykonanych szczepień wydajemy Międzynarodowe Karty Szczepień (tzw. żółte książeczki)

Nasze usługi są transparentne, a my oferujemy kompleksową opiekę, która obejmuje wszystkie elementy potrzebne do bezpiecznej podróży.

Jeśli planujecie Państwo podróż za granicę, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szczepień tropikalnych i powszechnych!

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Internetowej KLIKNIJ TUTAJ lub kontaktu telefonicznego 32 630 66 00.« powrót
Hygge leaf Hygge leaf
Hygge leaf Hygge leaf Hygge
Hygge Clinic to miejsce oferujące kompleksową opiekę zdrowotną w duchu filozofii hygge i koncepcji opieki zdrowotnej opartej na wartościach. Łączymy innowacyjne podejście do opieki medycznej z przyjaznym i spokojnym  środowiskiem.

Dla zespołu Hygge Clinic  pacjent jest najważniejszy. Dokładamy wszelki starań, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Każdego traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Personel Hygge Clinic to doświadczeni lekarze, pielęgniarki i terapeuci, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę medyczną. Kierują się holistycznym podejściem do pacjenta i problemu z jakim się zgłasza.

Nasz zespół